Rekruter w branży HVAC, budowlanej i elektrycznej- praca zdalna

Okres trwania rekrutacji Od 2023-01-11 do 2023-01-31

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy REKRUTERÓW do pracy zdalnej.

Oczekiwania:
- doświadczenie w pracy w prowadzeniu rekrutacji
- kierunkowe wykształcenie
- umiejętność prowadzenia rozmów z kandydatami
- umiejętność dotarcia do odpowiednich kandydatów
- wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
- samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej
- motywacja do pracy w HR i do osiągania celu
- znajomość branży HVAC, budowlanej lub elektrycznej będzie dodatkowym atutem

ZADANIA
- redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych
- wyszukiwanie kandydatów
- przeprowadzanie wywiadów rekrutacyjnych
- przygotowywanie raportów z rozmów

OFERUJEMY
- szkolenia branżowe i możliwość rozwoju
- nienormowany czas pracy
- podstawowe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy

Dodatkowe informacje

Minimalne doświadczenie 1 rok
Minimalne wykształcenie Licencjat
Obsługa komputera Wymagana