KSIĘGOWA/KSIĘGOWY - PRACA ZDALNA

Podstawowe informacje

Stanowisko Księgowy działu Finanse / Księgowość w branży Bankowość / Finanse
Okres trwania rekrutacji Od 2021-03-31 do 2021-03-31
Miejsce pracy

Opis stanowiska

OPTEA Sp. z o. o. z siedzibą w Rzeszowie
Poszukujemy dla naszego Klienta 10 osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko KSIĘGOWA/KSIĘGOWY – PRACA ZDALNA.
Jeśli jesteś osobą zmotywowaną i szukasz stabilnego zatrudnienia to zapoznaj się z naszą ofertą pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 prowadzenie pełnej księgowości (koordynacja spraw klientów : sprawozdania finansowe, czynności sprawdzające, kontrole, itp.)
 kontrola dokumentów księgowych oraz wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego
 naliczanie podatków, sporządzanie deklaracji oraz informacji podatkowych (JPK, CIT, VAT-UE)
 kontakt z US
 udział w sporządzaniu deklaracji VAT, sprawozdań GUS i rozliczanie WNT, WDT
 prowadzenie rozrachunków z kontrahentami oraz pracownikami
 współpraca z instytucjami zewnętrznymi
 kontrola gospodarki magazynowej
 zarządzanie obiegiem dokumentów i ich archiwizowanie

WYMAGANIA:
 wykształcenie wyższe z zakresu finansów, księgowości lub ekonomii
 doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 umiejętność obsługi komputera, znajomość programów - MS Office – Word, MS Office – Excel,
 dobra znajomość programu Comarch ERP Optima, Sage Symfonia
 odpowiedzialność, komunikatywność, wysoka kultura osobista
 skrupulatność i zaangażowanie w wykonywana pracę
 dobra organizacja pracy
 aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

OFERUJEMY:
• pracę zdalną od poniedziałku do piątku
• umowę o prace
• atrakcyjne wynagrodzenie
• pracę w stabilnym przedsiębiorstwie i możliwość rozwoju zawodowego
• możliwość elastycznego dopasowania dni oraz godzin pracy
• dobrą atmosferę współpracy
• wsparcie merytoryczne
• szkolenia wstępne i rozwojowe

Czujesz, że jest to oferta dla Ciebie? APLIKUJ!

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@optea.pl
Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami pracy na stronie www.optea.pl
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli rozpatrzeć Twojej aplikacji.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OPTEA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdej chwili.”
Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez OPTEA Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: rekrutacja@optea.pl

Wymagania

Minimalne doświadczenie 1 rok
Minimalne wykształcenie Wyższe
Obsługa komputera Wymagana

Dodatkowe informacje

Rodzaj umowy umowa o pracę
Liczba wakatów 10