Dyrektor ds. rozwoju sprzedaży e-commerce - Lublin (APH)

Okres trwania rekrutacji Od 2021-08-20 do 2021-09-19

Opis stanowiska

FIRMA:
* dystrybutor
* branża grzewczo - sanitarna
* armatura instalacyjna
* od 30 lat na rynku polskim

MIEJSCE PRACY: praca zdalna

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY/A ZA:
• bieżącą współpracę i rozliczanie z wyników przedstawicieli handlowych
• regularną rekrutacja nowych przedstawicieli handlowych e-commerce
• pozyskiwanie i przekazywanie klientów pod opiekę PH
• koordynowanie siatki rabatowej dla klientów e-commerce
• promocje i rozwój platformy zakupowej wśród klientów w Polsce
• dbanie o podległy zespół sprzedażowy

OFERTĘ KIERUJEMY DO OSÓB, KTÓRE POSIADAJĄ:
• znajomość asortymentu grzewczo-sanitarnego
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• znajomość rynku e-commerce
• prawo jazdy kat. B

GWARANTUJEMY:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie składające się z wysokiej części stałej oraz premii miesięcznej
• pracę na rozwojowym stanowisku
• niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: telefon, laptop, samochód służbowy (Skoda Superb lub Karoq)

Dodatkowe informacje

Minimalne doświadczenie 2 lata
Minimalne wykształcenie Średnie
Posiadanie prawa jazdy kategorii B
Obsługa komputera Wymagana